Weka DK 17

Hieronder vindt u een overzicht met onderdelen voor de Weka DK 17

De nummers in de tabel corresponderen met de nummers in de bouwtekening van de diamantboormachine.

Download de bouwtekening van de Weka DK 17
NR. TEKENINGARTIKELNUMMERBESCHRIJVINGBENODIGD
Afdichtingsset ankerKWE-/1214900N
10DK10113lekbus1
302628171kogellager geleider ring1
345012247as afdichtingsring V12S1
KoppelingssetKWE-/1214920
112DK10218remschijf2
113DK10219drukschijf1
1344028142schotelveer1
1531012015zeskantmoer BM12x1.51
Set schroeven
37105035zeskant inbusschroef M5x354
38205025zeskant inbusschroef M5x254
521805000sluitring SM58
155105080zeskant inbusschroef M5x801
156105050zeskant inbusschroef M5x503
Afdichtingsset hoofdasKWE-/13910
126DK13220Loopbus hoofdas2
128DK13222beschermschijf L1
130DK13223beschermschijf R1
132DK13210beschermbus1
1483514001borgring AV141
1493618000borgring SW181
1513447175borgring 47x1,751
1526060282kogellager 6906 2RS1
1645028477as afdichtingsring 28x47x72
1665022357as afdichtingsring AD22x35x71
2003528015borgring 28 x 1,51
2043452002borgring1
Diverse
3DK10103lagerkap1
8DK16108kompleet anker1
10DK16109kompleet veld1
12DK16520printplaatje 230V vergoten1
25DK10125koolborstel2
286060011Kogellager 6001 2RS1
296060002Kogellager 6000 2RS1
717500015waterpas rond1
858400010PRCD 10mA1
102DK12202klemring zijgreep1
136DK20225snelkoppeling mannelijk1
1388900014handvat1
1687014001kogelkraan+knop bi/bi1
172DK13227dichtring2
1767034500schroefdraadkoppeling G3/4"1
1787014500schroefdraadkoppeling G1/4"1